נזיקין

תביעת נזיקין כפי שתקראו בהרחבה בלינק המצורף יסביר על מהות תביעת הנזיקין וסוגיה השונים.
בתקופה האחרונה רבו מקרי הנפילות ברחוב מאחר ושינוי תשתיות קיימות, בניית קווי הרכבת הקלה, סלילת מסלולי אופנים שיבשה לחלוטין את מהלך התנועה הן של הולכי הרגל והן של הרכבים. מכשולים רבים כבורות שנפערים, מדרכות שבורות, ברזלים כבניניים הרוסים, גדרות שנופלים גורמים לסכנה.
במקרה של נפילה ברחוב , במעבר חציה בקניון או בכל מקום מסודר אחר יש לאסוף את כל המידע ביום האירוע. ככל שנקבל יותר אינפורמציה בצילומים ממקום התאונה , עדויות מאנשים אשר ראו את המקרה, מסמכים רפואיים כך הטיפול המשפטי והפיצוי שיתקבל יותאם לנזק שנגרם.

בשנה האחרונה טיפלנו בכמה עשרות מקרים של נפילה בשטח ציבורי ורשלנות של עירייה כי לא הציבה שילוט מתאים או מדרגות מסוכנות בחנות בקניון במרכז הארץ אשר נבנו בגובה שאינו תואם את התקנות וגרמו לנפילה של אישה מבוגרת שסבלה סבל רב בטיפולים רפואיים ושיקום. הפיצוי הכספי אינו מכסה לעולם כאב פיזי אך גורם להקלה רבה.

תביעות כנגד מפגע שנגרמו באיזור בנייה יש להפנות לקבלן המבצע ואחראי על העבודות.
במקרה ונפלתם או נחבלתם בדרכם או בשובכם מהעבודה או במקום העבודה הדבר עלול להחשב כתאונת עבודה. ניתן להפנות את תביעת הנזיקין אל המוסד לביטוח לאומי.

תיעוד מקום וזמן האירוע חשובים ביותר. צלמו את מקום התאונה, את המכשול , את חבלות הגוף, רישמו מספרי טלפון מאנשים שהיו עדים למקרה או מאנשים שפינו אתכם לטיפול רפואי ותגיעו למשרדנו לקבל ייעוץ ראשוני.

צלצלו לקבל ייעוץ במשרדנו 036965303. נשמח לעזור.

דילוג לתוכן